הסדרת הפרדת השטחים הציבוריים מהשטחים הפרטיים

תמונה של אמרי גיל עובד בנוי

{נספח 7 בהסכם קיבוץ – חבר}

על מנת להסדיר את ההפרדה בין השטחים הציבוריים לשטחים הפרטיים נדרשת עבודה רבה. מערכות ההשקיה נבנו מלכתחילה לקיבוץ השיתופי ולכן הפרדת ההשקיה בין המגרשים הפרטיים לשטחים הציבוריים מחייבת הפרדה בין המערכות ויצירת מערכת השקיה נפרדת לכל בית ובית.

אנו נערכים לבצע את ההפרדה בחודשים הקרובים, ליד כל יחידת מגורים נתקין ברז השקייה.

 את הכנת מערכת ההשקיה הפרטית{מתזים או ממטרות} תבצע כל משפחה באופן פרטי.

כך שכל בית יוכל לטפל בדשא או בגינה הסמוכים לביתו באופן עצמאי וללא תלות בענף הנוי. {במידה ויעלו רעיונות מענינים להתארגנות של מספר שכנים, או מספר בתים לשם אחזקה של שטחים משותפים, ננסה לבחון את העזרה שמערכת הקהילה תוכל לתת על מנת שלא נאבד את הנראות והנוף שנוצר במקום}

א – החל מחודש ינואר, נוי האגודה יפסיק לטפל בשטחים הסמוכים לבתי החברים ומוגדרים כפרטיים ויעסוק רק בפתרונות גינון בשטחים הציבוריים.

לתקופת הביניים ועל מנת שהשטחים הפרטיים לא יישארו ללא טיפול גייסנו את איל אטיאס, לעבודה חלקית. אייל יטפל בשטחים אלו עד הפעלת השיוך החוזי. עיקר העבודה היא בטיפול והשקיית הדשאים. מומלץ לנצל תקופה זו להכין את השטח כך שיהיה מוכן להשקיה וטיפול ליום שאחרי.

ב – מחלקת אחזקה ותשתיות תעבור בכל הבתים ותחבר ברז השקייה נפרד לכל בית ובית. גם בבתי הקומות, יהיה ברז נפרד לכל דירה שיחובר למונה המים הכללי. ההפרדה של המונים מתבצעת ומתומחרת כחלק מהשקעות הקהילה השנה.

אנו מעריכים שמהלך זה שנעשה באופן הדרגתי יאפשר זמן הכנה מספיק על מנת שהחברים שמעוניינים שהשטח הפרטי שלהם יהיה מטופח יוכלו להיערך לכך.

ניר רושקין – מנהל קהילה

עוזי פלגי – מנהל עיסקי

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 29/4/2023

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן