חדשות ערוץ הספורט: א'-ב' של כדורגל

תמונה של החוג של אולג

מי שרוצה ללמוד כדורגל ולהתאמן פעמיים בשבוע, שיבוא לחוג של אולג. החוג של אולג מתקיים בשריד כבר כמה שנים ובהצלחה רבה. אולג, לתפיסתו, הוא גם מחנך וגם מאמן וזה בהחלט ניכר גם באווירה באימונים, גם ביחס שלו אל הילדים וגם במהלכים על המגרש.

בבוקר שישי האחרון יצאו הכדורגלנים הצעירים (א-ב) למשחק ידידות במושב יעל שבגלבוע, מול קבוצת אסי גלבוע. השחקנים משריד היו נרגשים ונחושים. שחקני אסי גלבוע היו יותר גדולים, ויותר אגרסיביים. המחצית הראשונה הסתיימה בתוצאה 7-2 לטובת הקבוצה של היותר גדולים ובמחצית השנייה חל המהפך המיוחל, עד לסיום בתוצאה כלשהי, שבה אין מפסידים.
אולג אומר שהמשחק היה הוגן והקבוצות היו שוות מבחינת רמת המשחק. אז מה קרה במחצית הראשונה? החברה משריד התרגשו, בכל זאת זה לא משחק בית, וחוץ מזה אצלנו הרוב הם אלפים ובקבוצה היריבה הרוב הם בתים. זה עושה את ההבדל. אז מה גרם לשינוי? איך התרחש המהפך במחצית? אולג אומר שהכל בראש של השחקנים, אחרי ההפסקה הם חזרו למשחק עם יותר בטחון והרבה אמביציה להבקיע ופשוט היו יותר מרוכזים.

נועם קרן, אחד מהשחקנים הגבוהים במגרש מסביר את השינוי שחל במהלך המשחק: "במחצית הראשונה לא שמנו לב, פשוט סתם עמדנו ולא שמנו לב שהם רצים ומבקיעים לנו. במחצית הבאה התקדמנו והבקענו גולים להם". על מה שקרה בהפסקה הוא לא מעוניין לדבר, אך רמז שאולג המאמן הסביר להם כמה דברים שכנראה עזרו להם. ואיך התמודדתם עם הפאולים שעשו על עילי אלמוג ובכלל? "קצת היה כואב אבל התגברנו, ורצנו על המגרש במקום סתם לבכות".
איך באמת הסתיים המשחק? "אני חושב שניצחנו אותם 8 – 7, אבל אני לא כזה בטוח".
מה שבטוח הוא, שבשנה הבאה ה א-ב שלנו יהיו עם רוב של בתים, ואז נפגש למשחק גומלין!

שחקן ומראיין: פלג ארנון
שחקן ומרואיין: נועם קרן
צילום סטילס: גפן קליין
צילום ועריכת וידאו: עטר קרן
יועץ לשוני: גל ארנון
הביאה לפרסום: לירון פרסאי

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 18/2/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן