מכתב תודה לחברי שריד ממשפחת לוין מקיבוץ מפלסים

תמונה של פרחים

לכבוד : קיבוץ שריד  חברים ותושבים יקרים.
הנדון : מכתב תודה ממשפחת לוין מקיבוץ מפלסים.

חברים ותושבים יקרים החל מחודש יוני 2014  כל יישובי עוטף עזה היו תחת ירי רקטות  שהחל בטפטופים מידי יום שעם הזמן הלכו והתגברו וזאת לאחר תקופה ממושכת של שקט בעקבות המבצע הקודם " עמוד ענן" .  לקראת סוף חודש יוני נחטפו שלושת הנערים בגוש עציון שבעקבותיו החל מבצע " שובו אחים " נגד ארגון החמאס ביהודה ושומרון , אצלנו בעוטף עזה החלה התדרדרות מהירה במצב הביטחוני עד שהחל מבצע " צוק איתן" .

בעקבות מבצע "צוק איתן " תושבים רבים מאוד בעיקר משפחות עם ילדים נאלצו לעזוב את ביתם עקב הלחימה באזור והחשש מחדירת מחבלים לישובים הסמוכים לגדר . המשפחות התפזרו בכל רחבי הארץ בקיבוצים ומושבים של אנשים טובים שפתחו את ביתם ואירחו את המשפחות ונתנו להורים והילדים מקום בטוח יותר להיות בו.
גם אתם חברים ותושבים של קיבוץ שריד פתחתם את ביתכם בפני התושבים של עוטף עזה מתוך רצון עז לעזור בעת מלחמה שנכפתה על אותם תושבים מיישוביי עוטף עזה .  אתם חברים ותושבים של קיבוץ שריד גילתם ערבות הדדית בעת צרה שראויה לשבח ושוב הוכחתם שעם ישראל ערבים זה לזה ,זהו מעשה אצילי שאני ומשפחתי לעולם לא נשכח ואנו בטוחים שאם אנו ביישובי הדרום נעמוד באותו ניסיון שאתם עמדתם  גם אנו נפתח את ביתנו ונעזור ככול יכולתנו זהו הדבר המלכד והיפה שיש בעם ישראל ערבות הדדית ועזרה לזולת.
אנו משפחת לוין רוצים להודות מקרב לב לעדי רוזן אדם נפלא עם לב רחב שעשה הכול כדי לעזור לנו בשהייה בקיבוץ כמו כן תודה מיוחדת לארנון שדאג לנו מידי יום ואף פתח בפיננו את ביתו וכמובן לשאר חברי הקיבוץ שהתענינו  בשלומנו ועזרו ככול יכולתם וכמובן לתושבי השכונה החדשה שפתחו בפיננו את ביתם.
אנו שבנו לביתנו לאחר שהחלה הפסקת האש בתקווה שהשקט יחזור לאזורנו ונחזור לשגרה במהרה.

אנו משפחת לוין מקיבוץ מפלסים : ליאת , ארז ,דנה ושחר. 

מודים לכם מקרב לב על האירוח הנפלא ועל כך שעזרתם לנו בשעת צרה ואפשרתם לנו להיות במקום בטוח אוהב וחם בשעה שאויבנו מהחמאס רצו לפגוע בנו.

תודה רבה ובשורות טובות

לקיבוץ שריד, וליאיר ולעדה חרמוני

אנו חוזרים בתקווה הביתה לנחל עוז.
תודה ענקית על תשומת הלב
האדיבות והאכפתיות וכמובן,
על העוגות לשבת.
אתם מוזמנים לבקר בדרום
נשמח לראותכם ולארח אתכם.
תודה,
פאני, אלעד, עמיר, עדי, דניאל וליאור פוטרמן
מחברי נחל-עוז, "השכנים שלכם" בשריד

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 29/4/2023

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן