לוגו בית הבריאות

בקיבוץ שריד

050-8594143

תמורה למחיר

יחס אישי

אמון וביטחון

טיפול רב מקצועי

תמונה של בית הבריאות בקיבוץ שרידתמונה של בית הבריאות בקיבוץ שריד
תמונה של בית הבריאות בקיבוץ שרידתמונה של בית הבריאות בקיבוץ שריד
תמונה של בית הבריאות בקיבוץ שרידתמונה של בית הבריאות בקיבוץ שריד
תמונה של בית הבריאות בקיבוץ שרידתמונה של בית הבריאות בקיבוץ שריד

בית האבות בית הבריאות שוכן בקיבוץ שריד, בצדו הצפוני של עמק יזרעאל. הבית ממוקם במרחבים הפתוחים של הקיבוץ, מבנה קרקע מוקף ירוק, ללא תיחום וגדרות. הבית מוכר וחשוף לכל, והינו חלק איטגרלי לקיבוץ, לא פעם דיירי הקיבוץ, אנשים וגם בעלי חיים חולפים בחצרות הבית ונראה שהחיבור הוא טבעי. האווירה בבית הבריאות נעימה ומזמינה, הבית פתוח לחוץ, מואר ומאוורר, מבחינת שדה ראייה יש חיבור לחוץ, לירוק ולמרחבים. הבית נגיש ויש חניה בשפע.
בית האבות בית הבריאות הוקם בשנת 1985 עבור חברי הקיבוץ ובהמשך נפתח לתושבי הסביבה. הבית מציע חדרי יחיד וזוגות עבור אנשים שזקוקים לתמיכה וטיפול בשל מצבם הסיעודי. המקום פועל מתוך רישיון משרד הבריאות הניתן לתקופה של שנתיים, כתקן מקסימלי לטיפול סיעודי ורפואי.
במתחם נפרד וקרוב, בית הבריאות מציע בית לדיירים עצמאיים ב31 יחידות דיור מוגן, הנהנים מהשירותים בבית הסיעודי. בהם אפשר לשכן מטפלת אישית ללא עלות נוספת.

כבר בכניסה לבית האבות, יש תחושה של אווירה חמה ומשפחתית, אוירה ביתית ואינטימית המשרה אמון ובטחון.

היכרות אישית עם כל דייר ודיירת. היכרות אישית עם המנהל, משפחתו וכלבו, הכרות אישית של כל אחד מאנשי הצוות וגם ביניהם. היחס האישי בבית הבריאות מתחיל עוד בטרם הקליטה, בסיוע אמיתי, עוטף ובא מעומק הלב, בכל מה שצריך, כדי שהמעבר יעשה בצורה טובה, מדאגה לצרכים בסיסיים, כמו בגדים, עד לתמיכה והקשבה לבני המשפחה ואפילו ליווי של הדייר ובן משפחתו לפרוצדורה רפואית, כדי לתמוך ולהיות שם בשבילו. הדיירים לבושים בבגדיהם האישיים, להם חפצים אישים בחדרים, יש תחושה של זהות אישית.

הפעילויות בבית מגוונות ופתוחות גם להשתתפות הדיירים מהחדרים העצמאים, התעמלות, מוסיקה, יצירה ונגינה. פעילות שלרוב זכתה למילים חמות מאוד היא האפיה המתקיימת פעמיים בשבוע.
מילוא, מנהל בית האבות, מאוד נוכח, גם פיזית וגם כשאינו שם, נוכחותו מורגשת, משרה על כל הבית אווירה מאירה, מכילה, טובה ורגועה.

בבית אבות בית הבריאות צוות רב מקצועי מסור ביותר, החל במנהל המשקיע מלימודים והתפתחות מקצועית של הצוות, וכלה במטפלות מסורות וקשובות לדייר, מטפלות המנסות להקל ולעזור. טיפול אישי נעשה תוך הקפדה על כבוד הדייר ופרטיותו. האווירה היא של סבלנות וסובלנות, נראה שגם בין הצוות לבין עצמו.

ניכר שהחומר האנושי בבית הוא יוצא מהכלל, מיוחד ועם נתינה אמיתית ומקצועית והדיירים והמשפחות מרגישים את זה ולכן סומכים מאוד! בית הבריאות כמו שמו כן הוא , מקום המעניק בריאות לדייריו ומוכיח שדיור סיעודי בהחלט יכול להפוך להיות בית עבור אנשים מבוגרים ובני משפחותיהם .

מימון משרד הבריאות

מימון פרטי

בהשתתפות ביטוחים סיעודיים

דיור מוגן

טיפול סיעודי

״ יש תכניות מאוד מעניינות, התעמלות, אסתי, מוסיקה, אפייה. אני אוהבת את בית הבריאות, הכל פה טוב.״
״ זכינו בפיס. המקום מצויין ואנחנו מאוד מרוצים. אמא שלי מסוג האנשים שלא משתפים פעולה- כך שלא אהבה להתערבב עם שאר האנשים במקום (היום זה כבר לא מתאפשר לה) והיא מסוג האנשים שמתלונן, אבל המקום ממש מצויין ונותן לנו שקט נפשי. מנהל המקום והצוות מעולים״
״ אני מאוד מרוצה מהבחירה בבית הבריאות, אוהבת את המקום והפכתי אותו לבית שלי, נהנית לראות את הסביבה בחוץ, המרחבים הירוקים. הדיירים מאוד נחמדים. מילוא הוא אישיות ממש ואני מעריכה אותו על מה שהוא עושה פה.״
״ המקום החייה את אמא לעוד 20 שנה השביאות בכללי הוא 10. שיהיו בריאים ויטפלו באמא. פה אמא צוחקת ומדברת. הייתה קודם במקום אחר, מפואר שהשקיע הרבה יותר ונקי יותר, אבל פה בבית הבריאות היא חייה!״
״ הגעתי למקום שאני יכולה לסמוך עליו שיש שם אנשים שאפשר לדבר אתם. הרופא, האחיות והמטפלות נהדרות אני אומרת כל הזמן שאני לא מאמינה שהגעתי למקום טוב כזה...״
לוגו בית הבריאות

קיבוץ שריד

050-8594143

צרו קשר

התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ונציג בית הבריאות ישמח לחזור אלכם בהקדם