חדשות הספורט

תמונה קבוצתית ממרוץ שריד 2016

סיכום מרוץ שריד 2016

תודה רבה לסאלי ולצוות המארגן של מרוץ שריד הרביעי תמונה ממרוץ שריד 2016 תמונה ממרוץ שריד 2016 תמונה ממרוץ שריד 2016 תמונה ממרוץ שריד 2016

לידיעה המלאה »

חוגים

קהל יעדהפעילותימיםשעותמקום
בית ספר שגיאשני08:00-13:00חדר חוגים
מבוגרותהתעמלות - הילה פרסקושלישי08:00-09:00חדר חוגים
מבוגריםצ ' יקונג - עופר דה קוסטהרביעי09:00-10:30חדר חוגים
מבוגריםפילאטיס - אודליהשלישי20:30-21:30חדר חוגים
מבוגריםפילאטיס - אודליהשישי8:30-9:30חדר חוגים
כיתות א - בכדורגל - אולגראשון15:30-16:30מגרש כדורגל
כיתות ג - דכדורגל - אולגראשון16:30-17:30מגרש כדורגל
כיתות א - בכדורגל - אולגשלישי15:30-16:30מגרש כדורגל
כיתות ג - דכדורגל - אולגשלישי16:30-17:30מגרש כדורגל
כיתות גן - דכדורגל - ליאורראשון17:30מגרש כדורגל
כיתות ה-טכדורגל - ליאורראשון18:15מגרש כדורגל
כיתות גן - דכדורגל - ליאורשלישי17:30מגרש כדורגל
כיתות ה-טכדורגל - ליאורשלישי18:15מגרש כדורגל
ילדים ונוערפוטבול - נילשני18:00-20:00מגרש כדורגל
ילדים ונוערפוטבול - נילרביעי18:00-20:00מגרש כדורגל
כיתות ג - דכדורסל - שלי חובבשני16:00-17:00אולם שריד
כיתות א - בכדורסל - שלי חובבשני17:00-18:00אולם שריד
נוערכדורסל - שלי חובבשני18:00-19:00אולם שריד
נוערכדורסל - שלי חובברביעי16:30אולם שריד
ילדיםכדורסל - שלי חובברביעי18:00אולם שריד
בנות ב׳-ד׳כדורסל - שלי חובבחמישי17:00-18:00אולם שריד
בנות קט-סלכדורסל - שלי חובבחמישי18:00-19:00אולם שריד
מבוכים ודרקונים - יותםראשון14:30-16:00סדנה
כיתות ד - ודרמה - איזירביעי17:30-19:00סנדביץ '
נוערדרמה - איזירביעי19:00-20:30סנדביץ '
ילדי א - בג ' ודו - אריהשישי12:15-1300חדר חוגים
ילדי גןג ' ודו - אריהשישי13:00-14:00חדר חוגים
צעירים/ות 9+ בוגרים/ות 18+אגרוף - אולגראשון18:15-חדר חוגים
צעירים/ות 9+ בוגרים/ות 18+אגרוף - אולגשלישי18:15-חדר חוגים
צעירים/ות 9+ בוגרים/ות 18+אגרוף - אולגחמישי18:15-חדר חוגים
פלדנקרייז - זיורביעי19:00-20:00חדר חוגים
יוגה - לינדה ילינסקיראשון17:00-18:00חדר חוגים
בוגרים יוגהשני19:00-20:00חדר חוגים
יוגה , מרכזים – גלעד מי עולםחמישי14:45-15:45חדר חוגים
יוגה לכולם – גלעד מי עולםשישי16:30-17:45חדר חוגים
לכולםחוג אופניים - אדווהחמישי16:00נפגשים בהרחבה ליד האבוקדו
כיתות ד-וכדורעף - עמיקםשישי10:30אולם שריד
ילדות גילאי 4-5תנועה נודדת- מחול צועני - נועהרביעי16:30-17:15חדר חוגים
ילדות כיתות א-בתנועה נודדת- מחול צועני - נועהרביעי17:45-18:15חדר חוגים
צרו קשר...חוגי נגינה במגוון כליםלפי תיאום עם אסתי שטיינברג, הדסה פרסאי
גילאים שוניםחוגי ריקוד - אבירן
הפעילות
ימים
שעות
מקום
חוגים אולם
ראשון
16:30-19:30
שני
14:30-19:30
שלישי
16:30-19:30
רביעי
16:30-19:30
חמישי
16:30-19:30
שישי
8:30-10:30
שריד
שישי
10:30-16:00
כדורעף
  •  אולם הספורט בשימוש בית הספר כל יום עד השעה 14:00.
  •  אולם הספורט בשימוש המרכזים בין השעות 14:00-16:30

אנשי קשר לחוגים בשריד

חוגטלפוןקהל
אולג - איגרוף 053-5320708ילדים
שני - היפ הופ 052-8725189ילדים
התעמלות קרקע - אביב 052-4349387ילדים
אילן - הגנה עצמית  050-2617620ילדים
אריה - גודו  052-3315340ילדים
אולג - כדור רגל - א'-ב' 054-9249655ילדים
ירמי - כדורגל 054-4217259ילדים/ות
ליאור - כדור רגל  050-7241100ילדים
נתן - חוג טניס 054-2272828ילדים
פוטבול אמריקאי - ניל 052-8602444ילדים
כדור עף - אורי 054-5614891ילדים
כדורסל  / קטסל – מתן 050-8818666ילדים
מבוכים ודרקונים 052-5260625ילדים
איזי - דרמה 052-4560999ילדים
ניל - פוטבול052-8602444ילדים ונוער
עמיקם - כדורעף050-8594329ילדים
ביניה לב - קט רגל052-4609922ילדים ונוער
שלי חובב - כדורסל050-8818669ילדים ונוער
אודליה - פילאטיס 050-8594290מבוגרים
לינדה ילינסקי - יוגה 050-2028726מבוגרים
זיו - פלדנקייז 052-3967731מבוגרים
גלעד מי עולם - יוגה 050-8594166מבוגרים
רינה כהנא - התעמלות  050-8594638מבוגרים
עופר - ציקונג  050-8594363מבוגרים
איל - יוגה  054-7575888מבוגרים
אפשרי בריא - סמדר052-3799149מבוגרים
אדווה - חוג אופניים050-9139004פתוח לכולם
עמית - התעמלות0544951697ילדים
ליאור - כדורגל050-7241100ילדים ונוער
אסתי שטיינברג - חוגי נגינה במגוון כלים050-8594446לכולם
הדסה פרסאי - חוגי נגינה במגוון כלים050-8594511לכולם
אבירן - חוגי ריקוד052-6611912גילאים שונים

פרוייקט המוזיקה – ניתן להרשם אצל אסתי והדסה. גיטרה, תופים, פסנתר, אורגנית,חלילית,הרכב קולי, טרום מוזיקה א’-ב’ וגנים.

נושאים קשורים

ספר טלפונים

פורום

לוח דרושים

ענפי שירות

פרסמו אצלנו