אחרי 47 שנים הגר ניר מסיימת את עבודתה במרפאת השיניים

תמונה של הגר ניר במרפאת השיניים

לחברים שלום,

החל מה-1/1/2020 סיימה הגר ניר את עבודתה כמנהלת מרפאת השיניים של קיבוץ שריד. הגר הובילה את מרפאת השיניים במשך שנים רבות ודאגה שלכולנו יהיה פה בריא וחיוך נעים (כל אחד וחיוכו הוא).

הגר נכנסה למרפאת השיניים לראשונה לפני כ-47 שנים, בימים שעדיין לא הייתה הסדרה של סייעות שיניים וניהול מקצועי דרך פיקוח המדינה. מאז עבדה עם ד"ר ברעוז, לוי ורנד. לאחר מכן הגר למדה טכנאות שיניים והשלימה את תעודה ההסמכה שלה. בזכות תעודה זו נבנו לראשונה כתרי חרסינה לחברים ומרפאות בסביבה.

בשנת 96 קיבלה תעודת הסמכה ממשרד הבריאות. במהלך השנים עברה הגר קורס ניהול מרפאות שיניים ונכנסה לנהל את מרפאת השיניים של שריד. מרפאת השיניים של שריד הינה המרפאה הקיבוצית הראשונה שעברה מחשוב וכיום מרפאת מומחים מובילה באזור.

כיום עובדים עם הגר כירורג מומחה ד"ר רובין, ד"ר סהיר, ד"ר בכר ולאחרונה הצטרפה ד"ר עירית שרון אשר החליפה את ד"ר אפריאט. לדבריה של הגר נהנתה ולמדה מכל הרופאים איתה עבדה וכולם אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה.

ברצוני להודות להגר על שנים רבות של ההשקעה והמסירות בעבודה, קידום מרפאת השיניים והכנסת צוות מקצועי ונעים עבור כל החברים ולקוחות החוץ של המרפאה. נאחל לך הנאה רבה ביציאה לפנסיה והמשך התפתחות אישית בדרכך החדשה.

בהזדמנות זו ארצה לברך את דגנית כפרי, מנהלת מרפאת השיניים החדשה. שתהיה המשך עבודה משמעותית במרפאת השיניים לשנים רבות וטובות. המון בהצלחה עם כניסתך לניהול המרפאה והובלתה ליעדים חדשים.

שתהיה שנה אזרחית טובה לכולם,

רום הרוש רכז ועדת בריאות,

ו.בריאות.

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 18/2/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן