הודעות ממנהל הקהילה – ניר רושקין

תמונה של קיבוץ שריד מבט מרחוק

שבת שלום לחברים

תמיד משמח לפתוח הודעה לחברים במסר אופטימי והפעם, עם סיומו של גל החום הארוך והמתיש התבשרנו שמענק "קורונה" הביטוח הלאומי, צורף  לקצבאות הביטוח הלאומי של חודש מאי, ויועבר לחברים ב – 20.6.

מאחר והזכרנו כבר את הביטוח הלאומי, יש לנו כוונה להסדיר בזמן הקרוב שכספי הביטוח הלאומי יעברו ישירות לחשבונות החברים. נשלים את ההערכות בשבוע הבא ונשלח מידע מלא ומפורט.

מאחר ואנו רואים שמשרד הבריאות מרחיב את ההקלות ומאפשר פתיחתם של אולמי תרבות, פאבים, מלונות ומסעדות, התחלנו בהיערכות להפעלת חדר האוכל. עדיין לא קיבלנו הנחיות מפורטות וכרגע נערכים לפתיחתו ביום שני 1.6 .

למרות ההקלות חשוב להזכיר. חובת חבישת המסכות עוד תישאר איתנו זמן רב. אין כניסה למקומות ציבוריים ללא מסכה וזו אחריות של כולנו להקפיד על כך.

מהשבוע הבא תתבטל בכלבו ההפרדה בין המבוגרים לשאר האוכלוסייה בשעות הצהריים. על מנת לאפשר למבוגרים שעדיין מעוניינים בהפרדה, תישאר השעה בין 9:00 – 10:00 לקניה של המבוגרים בלבד.

השבוע התחלנו במפגשים בפורומים שונים בנושא השיוך בתקופת הביניים. ברור לנו שהנושא איננו קל ומחייב לימוד והבנה של התהליך הרחב והיבטיו השונים. שלחנו מצגת שמקילה מאד על הבנת התהליכים. בנוסף לכך ניפגש ביום ששי במועדון ונאפשר העלאת שאלות והתייחסות לתקנון. נמשיך בפורומים שונים וביחד עם זאת נשאף להתקדם ולקבל החלטות.

לפיכך, כל חבר/ה שיש לו שאלה, הערה או בקשה בנושא זה, מוזמן לפנות לאחד מצוות הניהול, במייל, ווצאפ או פגישה. נשמח ללמוד ולשפר מה שיידרש.

בברכה ניר רושקין
מנהל קהילה – קבוץ שריד

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 5/5/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן