הורדת ילדים בבטחה למערכות החינוך

לתושבי שריד שלום רב,

לאחרונה התרבו המקרים של תאונות ו"כמעט תאונות" בכבישי שריד. עיקר הסיבות למצבים הקשים בשבילים הצרים נבעו מנהיגה במהירות גבוהה, חניה במקומות אסורים ובמיוחד הורדת ילדים, לגנים או לבית הספר במקומות שאינם מיועדים לעצירה והורדה.

סביב בית הספר והגנים נמצאים אזורים רבים שבהם ניתן להוריד את הילדים בצורה בטוחה לחלוטין, במרחק סביר מהגן ומבית הספר, ללא כל חשש.

1 – הוקמה חניית "נשק וסע ממערב לתחנת האוטובוסים. מומלץ להוריד שם את כל ילדי בית הספר. משם הליכה קצרה ללא כל מפגש עם כלי רכב.

2 – ניתן להוריד את ילדי בית הספר והגנים באזור בית הקומותיים/כולבו/מגדל המים. חניה קצרה והליכה בטוחה למבני החינוך ולבית הספר.

3 – הורדה בטוחה של ילדים במגרש החניה בצד הדרום מזרחי של בית הספר בשעות בהן המחסום על הכביש מדרום לבית הספר אינו סגור. מגרש פנוי, ניתן להוריד את הילדים בבטחה. מרחק של 20 מטר משער בית הספר.

4 – הורדת ילדי בית הספר באזור אולם הספורט בשעות שבהן המחסום הנ"ל אינו סגור. מגרש ריק שניתן לחנות בו בבטחה ולאפשר לילד/ה הליכה של 3 דקות לשער הכניסה המערבי.

מומלץ מאד לא להוריד ילדים ליד חדר האוכל.

השטח קטן, מוגבל וכל הורדה של ילדים מהווה סיכון מיותר.

לפני כחצי שנה, במטרה לצמצם את מספר כלי הרכב הנוסעים בשעת תחילת יום הלימודים בכביש הפנימי שבין בית המשרדים לבריכה, פנינו להנהלת בית ספר שגיא על מנת שתוציא הודעה בה יתבקשו הורים שאינם משריד שלא להוריד שם את ילדיהם. הודעה שכזו אכן יצאה בזמנו. אנו נפנה שוב להנהלת בית הספר על מנת שיוציאו הודעה שכזו פעם נוספת.

אנו מאחלים לכל התושבים ולציבור הנהגים נהיגה זהירה ובטוחה!!


בברכה,

ניר רושקין ושמרית טרגן – היבל.

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 5/5/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן