הסבר על התנהלות חדר האוכל עם קייטרינג חיצוני

תמונה של ארוחת ערב שישי בחדר האוכל
 1. בשבוע הקרוב אנחנו מספקים את האוכל כרגיל. ביום ו' הקרוב 01.01.20 יסופק תפריט מצומצם לקנייה בחדר האוכל. בהזמנה מראש באתר בלבד. התפריט יפורסם ביום ב' 28.12.20 , הזמנות ניתן לעשות עד יום ה' 31.12.20 ב- 10.00 בבוקר בלבד. לא תתאפשר קניה מלבד ההזמנות. ניתן לאסוף את האוכל המוזמן בחדר האוכל בין 10.00-12.00.
 • אנחנו מתחילים לעבוד עם הקייטרינג ב- 03.01.20. בכל יום ה' יתפרסם תפריט לשבוע הקרוב באתר קיבוץ שריד.
 • הקייטרינג מספק ישירות מזון לפי הזמנה מוקדמת לילדי הגיל הרך, החינוך הבלתי פורמאלי ובית הבריאות. כל זה בתיאום והזמנות מראש דרך מנהלי הפעילות. האוכל בחדר האוכל מוזמן עבור תושבי שריד וילדי הנעורים בלבד.
 • עבור חדר האוכל תתבצע הזמנה ע"י יסמין בהסתמך על ניסיון נלמד. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שלא ניתן לדייק את ההזמנה ויכול להיות שמוצרים מסויימים ייגמרו במהלך ההגשה.
 • בתקופת הסגר: יפורסם תפריט שבועי באתר קיבוץ שריד. לא ניתן לעשות הזמנה מראש באתר. את האוכל ניתן לקחת במקום בטייק אווי, כפי שהתבצע איסוף המזון בחודשים האחרונים.
 • הזמנות לימי ו' בלבד ניתן לעשות באתר עד יום ד' בכל שבוע, לכל המאוחר. הקייטרינג יארוז כל הזמנה בנפרד ויספק לחדר האוכל את ההזמנות במדויק עד השעה 10. ניתן יהיה לאסוף את ההזמנות ביום ו' בין השעות 10.00-12.00. לא ניתן יהיה לבוא לארוז אוכל למי שלא הזמין ליום ו' מראש.
 • יש לציין כי בשלב העבודה מול הקייטרינג החיצוני, מטבח קיבוץ שריד סגור ואינו מספק או לוקח אחריות על אספקת האוכל מטעם הקייטרינג החיצוני.
 • מאחר ואנו מעונינים בתגובתכם במהלך הפיילוט, נשמח אם תמלאו את דפי המשוב הנמצאים ליד הקופה ותעבירו אלינו. הנתונים יאספו ויפורסמו בהמשך. אנו נלמד מההערות על מנת שנוכל לבקש מ"קייטרינג דברת" שיפורים זמניים.

בתודה והצלחה

ניר רושקין ויסמין סרטני

תגובה אחת

 1. קארין אסטרייכר הגב

  לנוגעים בדבר שלום, אני מאוד מודאגת. התפריט שניתן לילדי המרכזים קבוע מראש, מוגבל ואין בו שום אפשרות בחירה. הרי לא מתיישב על הדעת שהילדים שהם לקוחות משמעותיים כמותית, יקבלו מנות שמורכבות באופן זה! לא כל הילדים אוהבים את אותם דברים ולא תמיד הפחמימה, מנת הבשר והירק מתאימות לילד אחד. המשמעות שהרבה אוכל ייזרק, על אף ששולם, או שהורים יפסיקו להזמין.
  מדוע לא ניתנת אפשרות בחירה? ?
  במילא, התפריט השבועי מורכב מראש וההכנות גם הן יכולות להעשות מראש.

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 5/5/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן