מילים טובות עם סיום שנת ה-90

תמונה של מופע-ה-90

זכינו וקיבוצנו הגיע לגיל 90. שנת ה- 90 הייתה רצופה בארועים איכותיים והחשוב מכל מחברים ומלכדים את אנשי וילדי המקום. 

שילוב של טבע (הכינרת) ורוח (ערב הנוסטלגיה), משחקי המונופול והרביעייה המביאים חדש, וגאולה למקומות ואנשים שנשכחו, וכמובן קיר הפסיפס המרשים בניצוחה של מיכל חומסקי, שיישאר לעד ומזכיר רב ים וטובים שכבר לא אתנו.
לכל אירוע היה צוות ייחודי שהשקיע את כל מאודו בחשיבה, תכנון וביצוע.
ב – 30.9.16 התקיים המופע "סיפור פני הנוף" בו נטלו חלק 200 ילדים, נערים ומבוגרים לא יאמן!!!

הערב המושקע כלל קטעי משחק, שירת מקהלות של ילדים ומבוגרים בעבודתה הדיקנית והבלתי מתפשרת של עדה רמון. קטעי וידאו יפים, שירת יחידים, משפחות והרכבים ייחודית ומהנה, ריקודים סוחפים פרי עבודתן של ליבי אייזנר וטל שחם  וקטעים מרנינים של הופעת ילדינו. וכמובן התזמורת עם רון קליין ועיבודיו היפים. ואת כל חלקי המופע חיברה והובילה מאיה הבמאית בעבודתה המקצועית ומלאת הנעם.

העבודה על המופע הביאה שיתוף פעולה מדהים של קהילה שלמה שהתגייסה לאחר שעות העבודה במשך חודש וחצי שלושה ערבים בשבוע ובשבוע האחרון ערב ערב למשימה והכל ברוח טובה ושמחה.
למופע היו שותפים רבים על הבמה ומאחורי הקלעים. היה זה ארוע מרומם נפש בהפקתה של עפרה ברעם, שהראה לכולנו איזו חוויה נפלאה נותנת הליכה משותפת בדרך אל המטרה.

לסיכום תודה גדולה לצוותים של ערב הנוסטלגיה, הטיול לכינרת, משחקי השולחן, קיר הפסיפס ומופע ה – 90 ועל כל אלה ויותר תודה גדולה ועצומה מלאת הערכה ללילך שחם קציר שלקחה על עצמה פרויקט שנראה כמעט בלתי אפשרי והעניקה לנו שנה
נפלאה וייחודית. 

מתושבי שריד

לתמונות ממופע ה-90 לחצו כאן 

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 18/2/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן