7 דגלים = 7 משואות

תמונה של דגל ישראל

ביום העצמאות ה-67 למדינת ישראל, 7 משואות הפכו בשריד ל-7 דגלים.

בית שריד גאה במניפי שבעת הדגלים, כסמל לאנשים שחשובה להם ההצלחה בתחום עיסוקם, אנשים שהם דוגמא ומופת למשפחתם ולקהילת שריד כולה, המציינת השנה 89 שנים לעלייה על הקרקע.

למען מי שנעדרו מן הטקס, הנני מצטטת בזאת את דבריהם:

דגל 1 – עדה רון: "אני, עדה רון, נציגת קבוצת "ערבה", ילידי 48', מתכבדת להניף דגל זה ולחגוג יום הולדת עם המדינה, שנולדתי איתה. צמחנו יחד כל השנים, שמרנו אחת על השניה, הגנו אחת על השניה. אנחנו יוצאים לפנסיה, אבל לך, מדינה, יש עוד הרבה שנים של עשייה. מזל טוב ולתפארת מדינת ישראל !".

דגל 2 – תמנע ליבנה: "אני, תמנע ליבנה, מתנדבת ב"סביום" ביחידת איתן, זוכת מגן ההוקרה הארצית למתנדבים ע"ש ישראל ארד, מתכבדת להניף דגל זה, דגל ההתנדבות והתרומה. על עשייה מיוחדת ועל הענקת עידוד וחום לבאי ה"סביום", כאן בעמק, ולתפארת קיבוץ שריד !".

דגל 3 – עוזי שוויצר: "אני, עוזי שוויצר, ממובילי מועדון הניווט עמק יזרעאל, מתכבד להניף דגל זה, דגל הניווט והספורט. על מאמץ, התמדה ונחישות. על חתירה למצויינות, על הדרך ולא רק המטרה, על יציאה ברוח, בגשם ובסערה, ולתפארת קיבוץ שריד !".

דגל 4 – גדי רופאייזן: "אני, גדי רופאייזן, מנהל רפת שריד, רפת מצטיינת של חברת שטראוס לשנת 2014. מתכבד, גאה ומאושר להניף דגל זה לרפת המצטיינת שלנו, בתנובת פירותיה, באיכות חלבה ובזכות עובדיה הנהדרים.. עם צוות עובדים מהולל גם הפרות הן יוצאות מהכלל, ולתפארת קיבוץ שריד !".

דגל 5 – ירדנה דרורי: "אני, ירדנה דרורי, אחות מוסמכת ומנהלת היחידה לטיפול נמרץ-לב במרכז רפואי "העמק" בעפולה, מתכבדת להניף דגל זה, דגל הצלת החיים של חברי שריד וחולי הלב בעמקים והצפון. עובדת עם כל הלב לילות כימים, לשמור על כולנו בריאים ושלמים, ולתפארת קיבוץ שריד !".

דגל 6 – יורם שטיינברג: "אני, יורם שטיינברג, מדריך חקלאי ובעל פרסים רבים בענף הכותנה ובקידום החקלאות, מתכבד להניף את דגל הציונות הירוקה. כ-30 שנה מדריך חקלאי בארץ ובחו"ל, ומחנך דורות של חקלאים צעירים. שדות העמק המניבים כבר עשרות שנים, הם עדות מנצחת להתמדה, ידע והישגים גבוהים. ולתפארת מדינת ישראל !".

דגל 7 – חן אלמוג: "אני, אלוף משנה חן אלמוג, מפקד חטיבת מילואים ועד לאחרונה מפקד יחידת המזלט"ים, מתכבד להניף דגל זה בהצדעה לחיילים שבשטח ובחזית, לעורף שאיתנו תמיד, לשריד כקהילה יחד עם החברה הישראלית כולה, שמתגייסים איתנו לעת קריאה כדי לעמוד במערכה. ולתפארת קהילת שריד !".

שלי כהן-לב

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 29/4/2023

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן