"חודשי חופשי" סיכום חודש נובמבר 2017

חודש נובמבר תחוב אי-שם בין חגי תשרי לבין חנוכה/חג המולד/סילווסטר, ולכאורה ללא ייחודיות משלו.. למרות זאת, תאבי תרבות שכמותנו, השתתפנו בקבלות שבת מעניינות, בהרצאות רבות ומגוונות, בטיולים, בארוחות משפחתיות מדי שלישי בחדרוכל, וגם בספורט.

שפע איחולים וברכות חמות
• לענבל ואלדר סיוון להולדת הבן, אח לרועי ודניאלה. ברכות לכל המשפחה.
• לסבים יעל וג'ון אייזנר להולדת הנכד, בן לליבי ורותם, אח לנועם. ברכות לכל המשפחה.
• לסבתא שרה וייס להולדת הנכד – איתן, בן לנעם ואייל, אח לתמר. ברכות לכל המשפחה.
• ליהודה מורנו, לידור אסרף  ושחר ברקן עם השחרור מצה"ל – הצלחה רבה בהמשך הדרך.
• לאושר בן יעקב לסיום קורס לוחמות "סנפיר".
• לגפן פרסקו עם הגיוס לחיל הים.

• ביום שישי, 10 בנובמבר, תזמורת "הר ועמק" (אנסמבל כלי פריטה) התארחה במועדון לחבר, במופע פרידה מרגש ומיוחד מאפריים רוזן, חברם לנגינה במשך 30 שנה.
כל 30 חברי ההרכב הגיעו לשריד וערכו שני מופעים מיוחדים. הראשון יועד לילדים, והמאוחר יותר למבוגרים. בני המשפחה הרבים של פרויקה, כמו גם חברי שריד רבים הגיעו לערב, כדי לחלוק כבוד ולהשתתף בערב תרבותי מוסיקלי, אשר כלל קטעים מאופרטות איטלקיות, קלאסיקות ישראליות ושירים נוסטלגיים.
פרויקה שלנו ימשיך לנגן במנדולינה שלו בחיק המשפחה.

• ביום שישי, 17 בנובמבר, ארחנו את פרופ' אבי אביטל מהטכניון, בנושא "הקשר בין קשב לפוסט טראומה".
פרופ’ אביטל הוא פסיכולוג בהכשרתו. בקריירה האקדמית שלו – מהתואר השני ועד לתום הפוסט-דוקטורט, הוא עוסק בחקר המוח, במחקר התנהגותי, פיזיולוגי ופרמקולוגי.


• ביום שישי, 24 בנובמבר, ארחנו את הצלם מוליק המר מיסוד המעלה. מוליק שב ממסע בצפון אתיופיה והביא עמו תצלומים מרהיבים. בנוסף לתצלומים מאתיופיה, צפינו בתצלומים מאגמון החולה, פרי מצלמתו.

קבוצת המטיילים של עוזי שווייצר
נח שגיא, חבר נלהב בקבוצת המטיילים, כותב:
"מזה כמה חודשים, ביוזמתו, בניהולו ובהדרכתו של עוזי שווייצר הבלתי נלאה , מטיילת לה קבוצת פנסיונרים (בינוניים וצעירים) במסלולי הליכה יפים ברחבי הצפון. זה התחיל "בקטנה" בטיולים של חצי יום, בחורף במסלולים "יבשתיים" שונים ומגוונים, לרוב על פי מפות הניווטים של עוזי, ואילו בקיץ המוקד עובר אל מסלולים על חוף הים בין בת גלים לחוף כרמל בואכה עתלית, מסלולים שמסתיימים ברחצה בים וכוס בירה לקינוח..
כיום הקבוצה גדלה משמעותית ומאפיין אותה אוירה טובה, מצב רוח טוב, יחסים חבריים, התלהבות מהנופי המתחלפים והמון הערכה ואף הערצה לנחישותו ולהתמדתו האוהבת של עוזי.
הבא נמשיך לטייל!".
 
לוותיקים, ולא רק..
• ביום רביעי, 1 בנובמבר, במועדון לחבר התקיים ארוח באווירה נעימה עם סיגל אטיאס, אשר סיפרה על התחום בו היא עוסקת – נומרולוגיה וקלפים.

תערוכה נילי רמות במקלט הגלריה
תמונה של פקר יהודה

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בליא, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 27/11/2023

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן