ידיעות תרבות ופנאי – אוקטובר 2019

תמונה מחג סוכות בשריד

שלום לכולם!

 • את חגי תשרי חגגנו בשיר וריקוד בטקסים משלנו מהעבר ומהמסורת  אשר שולבו עם החדש והמתחדש. היריעה קצרה מדי להכיל את כל מי שאני מעוניינת לומר לו תודה, לכל אלו שנתנו מעצמם ומכשרונם להעשרת ערבי החג אשר בעצם על מתנדבים אלו מתוכנו מושתתים הצלחתם של ערבי  התרבות שלנו. אז לכולם תודה גדולה בזכותכם היו לנו ערבים חגיגיים  של ביחד. בכל זאת כן אחרוג מהכלל ואומר תודה מיוחדת לעומר ברנע אשר לאחר פירסומים רבים של קול קורא  לסוכות היה היחידי להענות לבקשתנו וכתב והכין תוכנית לערב חג הסוכות. נקודה נוספת  שחשוב לי שוב להדגיש: היום זה לא מה שהיה פעם. להתנדב, לקחת להכין חג זה בעיקר רעיונות ותכנים, פחות לוגיסטיקה, ניירת ושאר כאבי ראש. יש לנו היום וועדת תרבות חזקה כישרונית ופעילה אשר נותנת ותיתן מלוא התמיכה והליווי לכל מי שירצה לתרום לתרבות של קהילתנו. חשוב שעוד אנשים יכנסו למעגל ההתנדבות והעשייה.

 • בסוכות נהננו מאחר צהרים של פעילות לכל המשפחה מחומרים ממוחזרים. לא להאמין כמה יצירתיות יש בזבל…וערב קסום של סרט אלאדין בו נשאבנו לעולם האגדות הורים וילדים יחדיו.

 • סדנת מתמטיקה של רחל דננבאום חוזרת קבוע כל יום רביעי בשעות 17.30 עד 19.30 במועדון לחבר. מצטרפת אליה לורי ספיר במקצוע האנגלית. הסדנה היא עזרה בעבודות ושיעורי בית לילדי כיתות ח עד י"ב  בהתנדבות מלאה וללא עלות לקהילה. אנו מברכים ומודים על התנדבות חשובה זו והיכולת להעניק לילדינו את העזרה הנוספת בזכותן.

 • חוג ברידג' למתחילים יתקיים בימי שני בבוקר במועדון לחבר בשעה 10.30 בהתנדבות של רזי שושני וללא עלות. תאריך הפתיחה 4.11 יום שני.

 • ביום רביעי התקיים טיול מטעם וועדת בוגרי הסנדוויץ והוותיקים למוזיאון פרס וליפו. רשמים ותמונות ניתן לראות באתר הקיבוץ. עכשיו פני הוועדה להכנת ערב חגיגי מושקע ועליז לכבוד ימי ההולדת העגולים של בני ה70-80-90 שהוכנס למסורת לפני שנה ויתקיים ב7.11
 • ולסיום וחזרה לחגים אנו מתקרבים לחג החנוכה וכמובן לכל החגים והמועדים הבאים הקרובים ורחוקים יותר בהמשך השנה נשמח למתנדבים ולהענותכם.

בברכת סוף שבוע מהנה,   

רותי בק, רכזת תרבות, קהילה ופנאי 0523799149

tarbut10@sarid.org.il                                                                                    

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 5/5/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן