כסף קטן מאבק גדול – תורמים ומצילים את העמק

אודות הקמפיין

העמק שלנו, הבית שלנו, העתיד שלנו. כל זה על סף אסון. 

אנו בישורת האחרונה. עכשיו תורכם!

שנים ארוכות מתנהל המאבק הציבורי כנגד הכוונה להקים בלב העמק שדה תעופה בינלאומי. שדה שיחריב את כל מה שאנו אוהבים. את השדות הירוקים, את החקלאות, את החיים כפי שהכרנו.

למרות ההצלחות של השנים האחרונות, בהם החלטת ממשלה חשובה והתנגדות שרים ושרות לשדה בעמק, התוכנית להקמת השדה פה אצלנו ברמת דוד עדיין בעיצומה. צוותי תכנון פועלים מדי יום לקדם את התוכנית להרס העמק.

אנו יכולים לנצח את המאבק הזה. חייבים לנצח אותו. בכוחות משותפים הבאנו לעיכובים והחלטות שלו היו מתממשים היינו כבר נושמים לרווחה ורואים את הקמת השדה בנבטים שבנגב. אך שוב ממשלה התפרקה, שוב שרים מתחלפים, שוב פקידים שעושים מה שהם רוצים.

הגענו עד הרגע הזה יחד. רבבות של תושבים ותושבים שהתגייסו לפעולות מחאה שהראתה למקבלי ההחלטות עד כמה האבסורד בהרס העמק.

רבים מכם הכניסו יד לכיס ותרמו למימון המאבק היקר והארוך הזה. בכסף הזה שכרנו יועצים, עתרנו לבתי משפט, אירגנו הפגנות, הפקנו חומרי הסברה, יצאנו במסעות פרסום ועוד פעולות רבות שבלעדיהן אי אפשר לנצח.

עכשיו אנו מבקשים מכם שוב, לסייע לממן את המהלך הבא. בממשלה הבאה תיפול הכרעה. הוועדות סיימו את תפקידן, התוכניות מוכנות, החלטה אחת דרמטית תחרוץ את גורל העמק או תביא להקמת השדה בנגב. שם יהווה מנוע צמיחה בו רוצים כל תושבי המרחב.

אנו זקוקים להמשך מימון המאבק. להבטיח שקולנו ישמע בחוזקה. לוודא שנהיה בכל מקום ושעה. להמשיך בפרסום, בתקשורת, בחומרי הסברה, בארועי מחאה. כל זה עולה כסף רב. העמק זקוק לכם פעם נוספת.

לתרומה: לחצו כאן

בתודה, מטה מאבק התושבים

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 5/5/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן