מחזור חדש של מכינת "הרועות למרחקים"

מחזור חדש של מכינת "הרועות למרחקים" יוצא לדרך. הבנות יגיעו אלינו ב – 18 לספטמבר לאחר פעילות גיבוש בשטח. בשנים שחלפו העמיקו הקשרים בין הבנות והצוות החינוכי לבין תושבי שריד. משנה לשנה העמיקו הקשרים ובשנה שהסתיימה נוצרו קשרים בין הבנות לבין משפחות מארחות שהיו גולת הכותרת של תמיכת הישוב במשפחה. הקשר החם שנוצר בין המשפחות לבין הבנות ראוי להערכה רבה וזו הזדמנות נהדרת להודות לכל אחת מהמשפחות על ההשקעה, התמיכה והבית החם שהעניקה לבנות. עבור הבנות הקשר עם המשפחות מחזק את הרגשת הבטחון והשייכות שלהן בקהילה ואנו מנצלים מכתב זה כדי לבקש מכל משפחה שתרצה ליצור קשר אימוץ עם אחת מבנות המכינה לפנות לרעות או לדנה ולתאם את הקשר.

לצד האימוץ פעלו חברות וחברים במשך כל השנה בתחומי האומנות, היצירה ועוד. חברות שתרמו והתנדבו וליוו את הבנות שבוע אחר שבוע. בכלל חברים רבים התנדבו ותמכו בבנות ובצוות והם מודים על כך מאד.

צוות ההשכרות והאחזקה מסייעים בתחזוקת הבית שמאכלס בנות רבות ומאפשר להן תחושה שזהו ביתן, לפחות לתקופת המכינה.

לקראת השנה החדשה נדרשים מתנדבים שיכולים להפעיל סדנאות, לבצע פעילויות, ללמד או כל דבר שיוכל להעשיר את עולמן של הבנות. צוות המכינה ישמח לכל עזרה ואנו בטוחים שהקשר שיווצר יתרום לכולם.

אנו רואים באירוח המכינה אצלנו זכות גדולה ושמחים לראות את הבנות מתפתחות ומתקדמות במהלך שהותן אצלנו. נשמח להמשיך ולחזק את הקשרים שנוצרו ולצרף את הבנות לקהילת שריד.

תודה מיוחדת לרעות ולכל הצוות על עבודה מאומצת ומאתגרת.

שתהיה לכולנו שנה טובה.

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 5/5/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן