מכתב לחברים המשפצים בשריד

שלום לכל התושבים,

חברים ותושבים רבים משפצים את דירתם ונראה שמגמה זו תימשך גם בחודשים הבאים. נהלי השיפוץ והאישורים הנדרשים לכך, ברורים לגמרי ולצערנו לא תמיד קיימת הקפדה על נהלים בסיסיים שגורמים לאי נעימות ומחלוקת בין החבר המשפץ לגורמי התכנון והביצוע.

עיקר הבעיה נעוצה בחוסר הקפדה על ההנחיות המרחביות ותקנון הבניה המגדירים באיזה צבע ניתן לצבוע את הבית { רק צבע בהיר} ועוד נושאים הקשורים לכל מה שקשור לחזות הבית והשתלבותו במרחב היישובי.

פניה מוקדמת לוועדת תכנון והחתמת בעלי התפקידים על טופס טיולים לפני תחילת העבודה, תמנע מחלוקות ונזקים עתידיים.

גם החובה להחתמת הקבלן המבצע על אישור ביטוח לא תמיד מתבצעת והסיכון שאנו לוקחים במקרה של תאונה או תקלה הוא גדול מאד.

בנוסף לכך, אין הקפדה מספיקה על דרכי הגישה של הקבלנים לבתים ושמירה על השצפ"ים ותקינות הדשאים. השטח הציבורי הוא של כולם ויש להקפיד שלא לעלות על שטחים מטופלים ע"י הנוי או ע"י חברים באופן פרטי. במקרה ששטח מטופל נפגע, יש לדאוג לתיקונו  והחזרתו למצבו הקודם. עבודה רבה מושקעת ע"י צוות הנוי בטיפוח דשאים שטחים ציבוריים ותסכול הצוות כאשר השטח נהרס הוא רב מאד.

מכל האמור לעיל ועל מנת שהמשך השיפוצים יעשה תוך פגיעה מינימלית ברווחתם ואורח חייהם של תושבי שריד, יש להקפיד ולהתייעץ עם הגורמים הרלוונטיים לפני כל עבודת שיפוץ.

אבישי המפקח זמין ומסייע לכל חבר המתחיל בשיפוץ דירתו, כך גם דידי וצוותו, משה מרכז ועדת תכנון, חגי על התקשורת וכל זה לצד חתימה מסודרת על הסכמי השיפוץ אצל מנהל העסקים.

רק אם נקפיד כולנו שלא לעלות עם כלי רכב על דשאים, לפנות את חומרי הבניה לאחר השיפוץ ולעמוד בדיוק במה שנדרש, נוכל כולנו להתגאות ביופיו של המקום ובאחריות של כלל תושביו לשמירה על כך לשנים שיבואו.

 אנו מבקשים בכל לשון של בקשה, להקפיד על הכללים ולהמשיך בטיפוח שטחי הנוי וחזות הקיבוץ.

בברכה,

ניר רושקין,

יובל סלע,

עוזי פלגי.

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 5/5/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן