מכתב לחברים מניר רושקין

תמונה של ניר רושקין

לחברים שלום רב,

בימים האחרונים השלמתי את תהליך החפיפה עם גליה וב -8 לדצמבר אני מתחיל בתפקיד באופן רשמי. אני נכנס לתפקיד עם רצון רב ללמוד, להקשיב ולהבין את צורכי החברים. בפנינו משימות רבות וזה בהחלט משמח ומאתגר.

מנהל הקהילה מטפל בתחומים רבים ובראש וראשונה הוא נציגם של החברים ועליו להיות קשוב ופתוח לשמוע דעות, רעיונות ותחושות של כלל הציבור. עליו להנהיג את הקהילה ולפעול באופן רצוף, עיקבי ומתמשך להמשך פיתוחה וחיזוקה של הקהילה בכל התחומים.

 ישנם גורמים רבים הפועלים ביחד לשם כך וככל שיגדל שיתוף הפעולה בין כולם כך נדע להביא תוצאות טובות יותר. מסורת ומורשת הקיבוץ עומדות לרגלינו בקומנו בבוקר לעבודת הקודש אולם עלינו לדעת לתכנן, להתאים ולפעול כך שהקיבוץ ימשיך להשתנות ולהיות בית חם ותומך לכל תושביו.

בהזדמנות זו אזכיר שכל התפקידים המוניציפליים ובהם חינוך, תרבות, גינון ובטחון נמצאים בניהול ועד מתיישבי שריד ואגש"ח שריד מופקד על תהליכי השיוך, פנסיה, קליטה, סיעוד ובריאות.

תהליכי שינוי והתאמתם לסביבה החיצונית אפיינו את הקיבוץ לאורך כל שנות קיומו וככל שנדע לנהל את התהליכים בצורה מושכלת ומתחשבת כך נוכל לבצע את ההתאמות הנדרשות ולשפר את אורחות החיים ופניו של המקום.

עם סיום תפקידה של גליה אני מבקש להודות לה על תרומתה לקהילת שריד, והיותה חוליה נוספת בשרשרת שמתחברת לעברו של הקיבוץ ודוחפת אותו במעלה הגבעה. תבונתה ויכולתה להבין את המערכת הקיבוצית תוך חיפוש אחר פתרונות פרטניים היוו נדבך חשוב בהמשך התפתחותו של הקיבוץ.

שתהיה לכולנו שנה זו הנפתחת בעוד מספר שבועות, שנה של אור, תקווה והגשמת משאלות אישיות

בברכה

ניר

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 29/4/2023

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן