מכתב לחברים – פתיחת ענף המזון 2021

תמונה של חדר אוכל שריד

אנו נערכים להחזרת המטבח לפעילות ולאספקת אוכל לחדר האוכל של שריד, החל מ יום א', 07.03.21, תוך הבנה שמשבר הקורונה עדיין איתנו ומכתיב חוסר יציבות בכל שוק ההסעדה.

על מנת לצלוח את התקופה הקרובה ולהביא להבראת הענף, המטבח יחזור לפעול בחודשים הקרובים בצורה זהירה ומחושבת, בצוות מצומצם ובמינימום השקעות.

אנו ממקדים את פעילות המטבח בצרכי תושבי וילדי הקיבוץ: התפריט החדש יתבסס על מגוון מצומצם של מנות במטרה לבשל בסגנון "ביתי" ואיכותי יותר, בצוות קטן ומדויק ככל האפשר, ניהול מלאי מוקפד וחיסכון בפחת.

התפריט יושפע מרכש שמתבסס על מנות עונתיות, קנייה בעסקאות אצל הספקים וניצול מירבי של פחת ויעבור בדיקה יסודית של התמחור לפי גודל מנות מקובלות בענף.

בשלב ראשון חדר האוכל ייפתח לארוחות צהרים עם ישיבת סועדים : 20 איש בתוך המבנה ו – 50 איש ברחבה בחוץ. ארוחת הצהריים תוגש בין השעות 11:00-14:00 בימים א'-ה'.

המטבח יספק אוכל למערכת החינוך של הקיבוץ, ילדי המרכזים והוריהם יוכלו להזמין מנות למרכזים באמצעות האתר לפי תפריט שיפורסם מידי יום.

על מנת להרחיב את שעות הפעילות ולהגדיל את מספר התושבים שמקבלים שירות בענף ככל האפשר אנו עורכים ניסיון לפתוח את חדר האוכל בשעות הבוקר, בין 07.00-09.00 למכירת קפה ומאפים שייאפו במקום והכנת מבחר כריכים וקופסאות עם ירקות חתוכים לקחת הביתה, לבית הספר או לעבודה.

ניסיון זה ייערך בצמוד לבחינת הכדאיות ורצון והיענות הציבור.

בנוסף, בכל יום שלישי בין השעות 16.00-19.00 יפתח דוכן מתחלף ( פלאפל, המבורגר ביתי על האש, נקניקיות בלחמניה ועוד) לגיוון ארוחות הערב הביתיות של התושבים והילדים.

בימי שישי תתבצע בין השעות 10:00-12:00 מכירה בלבד של אוכל לקחת הביתה בתפריט מגוון ושונה מכל השבוע, כולל קישים ועוגות.

אנו מעוניינים בשיתוף הקהילה בהפעלת הענף ולשם כך פועלים לשלב ככל הניתן חברי קיבוץ בעבודה בחדר האוכל. בנוסף ייערכו סקרים תקופתיים לשביעות רצון הסועדים ויקודמו שימושים קהילתיים, חברתיים ותרבותיים במתחם חדר האוכל באמצעות צוות התרבות.

במקביל אנו ממשיכים לבחון שת"פים עם גורמים חיצוניים (קייטרינגים ונוספים) על מנת להגדיל הכנסות באמצעות שימושים במרחבי המטבח.

אנו מודים לחברים הרבים שנתנו בנו את אמונם ותמכו בהפעלה מלאה של הענף. נעשה מה שידרש כדי שענף המזון וחדר האוכל יחזרו להיות מקום מרכזי לחיי החברה והתרבות של שריד.

בברכה

יסמין  וצוות הענף

תגובה אחת

 1. יעל מירון הגב

  בשעה טובה ובהצלחה

השארת תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 14/1/2023

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן