מכתב לחברים 10/7/2020

תמונה של כיכר הכניסה לשריד

שבוע טוב לחברי שריד

ימי הקיץ והחופש איתנו ובכל זאת נראה שמשבר הקורונה שעזב אותנו לפרק זמן קצר, ימשיך ללוות אותנו עוד זמן רב.

רכשנו ניסיון בניהול השלב הראשון ואנו ערוכים להתמודד גם עם השלב השני. למדנו שיש להקפיד על הוראות הממשלה ומשרד הבריאות ולהקפיד בדיוק על ההנחיות המודגשות: ריחוק חברתי, היגיינה חבישת מסכות. נקפיד עליהם כל הזמן ובכל מקום וכך נצמצם את סיכוי הפגיעה של כולנו.

בכל זאת, קיימת סבירות שחברים ידבקו או שיכנסו לבידוד. במקרה כזה, חובה לעדכן מיידית את רום מהבריאות או טל, ניר או שמרית. בנינו נוהל ברור לטיפול במקרים אלו ברמת הפרט והקהילה, כולל חקירה אפידמיולוגית שתעשה מייד לאחר שמתגלה מקרה מאומת ועשויה למנוע הדבקה נוספת של בני משפחה וחברים בקהילה.

פרסום שמם של הנדבקים יעשה בדיוק בהתאם להנחיות תוך שמירה על צנעת הפרט ומניעת פגיעה בחולה, לצד חובתנו לשמור על בריאות הקהילה.

אנו בוחנים בשוטף את השפעות המשבר על תקציבי הקהילה ובהחלט מרגישים את עיקר הלחץ בתחום ההשכרות ובתחום המזון. ירידה בהכנסות, קושי בתשלומים וגם הגדלת כח אדם כדי לעמוד בהנחיות התו הסגול. בשאר התחומים כרגע לא מורגשת ירידה ומבחינתנו לא נדרש כרגע עדכון התקציב, אלא התאמות מקומיות בלבד.

 • למרות המשבר הארוך, אנו משלימים את בית 75 לפני הזמן המתוכנן. הדיירים יוכלו להיכנס לבית במחצית השניה של חודש אוגוסט.
 • החודש משלימים את הנחת הסיבים האופטיים, שיפור משמעותי במהירות הגלישה באינטרנט.
 • בתחום שיוך הדירות מתקדמים ומייצרים פתרונות לנושאים שעולים בתקנון. סיכמנו פתיחה מחודשת של מגרשים לבחירה שמסתיימת ביום ראשון 12.7.2020, מציגים פתרונות לדיירי ציר הנפט, מתאימים את תקנון הקליטה, ומקדמים מעברים לדירות הקבע, משלימים את מדידת הדירות ובראשית אוגוסט נקיים שתי שיחות קיבוץ כדי להכריע על תקנון השיוך.
 • בהמשך הקיץ נציג קווים עיקריים לבניית תקציב שנתי, בהתאם להתחייבות ההנהלה.
 • מנור, ליאור וצוות הצמ"ד משלימים את תהליכי הרישום, הבדיקה לקראת קליטת משפחות לשכונה חדשה, שכונת כדור עף חופים. תהליכי התכנון גם הם מתקדמים וננסה להשלימם עד ראשית השנה הבאה, על מנת שנוכל במהלך השנה לבצע פיתוח ותשתיות ולייצר בזמן קצר פתרונות מגורים למשפחות נקלטות.
 • בשכונת המכוורת הבניה הייתה עד עתה בקצב מעט איטי. נראה שרק החודש קצב הבניה התגבר ואנו מקווים לאייש בקיץ הבא.

נאחל לכל הציבור

שבוע בריא ומהנה

צוות הניהול

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 5/5/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן