עדכון לתושבים לקראת חג השבועות

תמונה של פלג רוזן חג שבועות

שלום לכולם,

לקראת חג השבועות הקרב אנו שולחים לתושבים מספר הנחיות ובקשות כדי שנוכל לחגוג בפעם הראשונה מאז תחילת משבר הקורונה, יחד בבטחה.

צוות החג עובד כבר תקופה ארוכה על מתכונת שתתן מענה לחגיגה מלאת תוכן כמו כל שנה, ויחד עם זאת לא תחרוג מהנהלים של המדינה עקב הקורונה.

אנו שבים ומזכירים כי יש בקהילה שלנו תושבים מבוגרים ובעלי מערכת חיסונית מוחלשת. יחד נדאג שחברים הנמנים על אוכלוסיות אלה ירגישו בטוחים לחגוג איתנו גם השנה.

לכן אנו שולחים לתושבים מספר הנחיות ובקשות אשר שמירה עליהן תוכל לאפשר לכולנו חג שמח ולא פחות חשוב- קהילתי.

אנו מבקשים מההורים לעבור עם הילדים והנוער, שבדרך כלל לא קורא הודעות אלו, ולהסביר להם שלאור המצב החדש יש צורך בביצוע התאמות ואת חשיבות הדברים כפי שמובאים בהמשך:

 1. בניגוד לשנים רגילות, השנה לא תתאפשר הזמנת אורחים לאירועי החג הקהילתיים. הקפדה על סעיף זה תוכל לאפשר לנו לקיים את הפעילויות בצורה בטוחה ונעימה.
 2. מי שיצטרף לסיור "ביקורים בביכורים" על גבי אחת מהעגלות אשר יצאו מהאסם ביום שישי, מתבקש להקפיד על חבישת מסיכה לכל אורך הסיור (ניתן להצטרף לשיירה גם עם קלנועיות וקלאב קארים).
 3. בסיום הסיור תתקיים מסיבת רחוב וכחלק ממנה מגלשת מים לילדים. צוות החג השקיע מחשבה רבה על ארגון המסיבה בצורה שתאפשר ריווח גדול ככל הניתן של האירוע על פני כביש ההרחבה. אנחנו מבקשים מהתושבים להקפיד ולשמור על ריווח זה, גם בתורים לתחנות אשר יפוזרו על פני המסיבה.
 4. הצוות ארגן אזור המיועד לתושבים המבוגרים בה יוכלו לשבת ולהנות יחד עם כולם, נבקש לכבד ולתת להם את המקום הזה כדי שיוכלו לעשות זאת בלי חשש.

בברכת חג שמח,

צוות צח"י שריד

צוות ההנהלה

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 29/4/2023

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן