היערכות קורונה – שריד 5.3.2020

תמונה של המרפאה

כללי:

צוות החירום היישובי החל בשבוע שעבר בהיערכות למקרה של התפרצות קורונה בצורה נרחבת בישראל תחת הנחיות משרד הבריאות.  ההיערכות הנ"ל מובלת על ידי הצח"י יחד עם רום הרוש, צוות המרפאה והנהלת היישוב.

חשוב לנו לציין כי כרגע אין הנחיות נוספות מעבר למה שמפורסם בתקשורת, יחד עם זאת אנחנו רוצים לוודא שנהיה מוכנים לכל הנחיה.

תמונת מצב:

כמו בכל המדינה, יש תושבי שריד הנמצאים בבידוד.  גם קבוצת הצ'כים שהגיעה לכאן נכנסה לבידוד לאחר העדכון האחרון של משרד הבריאות, ועל כן האירועים שתוכננו בהשתתפות המשלחת בוטלו. אנחנו ממשיכים לעקוב אחר הוראות משרד הבריאות, ודואגים לעדכן את התושבים ואת הענפים השונים.

אנחנו מבקשים מכל תושבי שריד לכבד ולמלא את הנחיות משרד הבריאות כפי שמתפרסמות בתקשורת ולעקוב אחריהן באדיקות.

יש חשיבות בעיקר בקהילה קטנה כמו שלנו להגן אחד על השני ולשמור על הבריאות של כלל הקהילה וזאת דרך נקיטת צעדים מניעתיים ע"פ החוק.

בהתאם לכך- אנחנו קשובים ועוקבים אחר הוראות משרד הבריאות, ומבקשים לחדד אותן.

הנחיות:

1.  מי ששהה בחו"ל בשבועיים האחרונים (לא משנה איפה) מתבקש לא להגיע לאזורים בהם יש מעל 100 אנשים (חדר אוכל/כלבו/אירועים קהילתיים אחרים).

2.  במרחב הציבורי – יש להקפיד על שטיפת ידיים עם סבון.

3.  אלה הנמצאים בבידוד, מתבקשים לעקוב אחר הוראות משרד הבריאות במלואן כדי לשמור ולהגן על כלל הקהילה. (אנו מצרפים כאן שוב את ההוראות, ומצרפים קישור לאפליקציית משרד הבריאות)

4.  אנחנו מבקשים להימנע מהפצת מידע כוזב.  רום, צוות המרפאה ואנשי צח"י כאן לתת מענה – העזרו בנו.  כמו כן, רום ממשיך לעקוב ויעדכן במקומי ובמייל במידה ויהיו הנחיות ומידע רלוונטי.

5.  במידה ויש בקרב החוזרים מחו"ל חשש, או תסמינים אתם מתבקשים לפנות למד"א, וליידע את רום וצוות המרפאה.

אנחנו כאן על מנת לעזור ולסייע, ובעיקר למנוע פוטנציאל התפשטות הקורונה בשריד.   אנחנו דואגים לאוכלוסיות החלשות, לוותיקים, ולבעלי מערכת חיסונית חלשה ומבקשים את שיתוף הפעולה המלא של הקהילה כדי לעבור את הבהלה הזאת בשלום ובבריאות מלאה.

על החתום:

הנהלת הקיבוץ, האגודה וצוות הצח"י.

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 5/5/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן