עדכון ממנהל הקהילה – אוגוסט 2022

שלום רב,

אנו במחצית חודש אוגוסט ומקווים להקלה בעומסי החום. בראשית החודש נכנס רז גור – אריה לתפקיד יו"ר שריד וביחד איתו נמשיך לקדם פרויקטים שהתחלנו כמו תהליכי שיוך הדירות ופיתוח עסקי וכן נושאים חדשים שיתפתחו בחודשים הקרובים.

החודש אנו גם בסימן של החלפת בעלי תפקיד.

חגית ברקן מחליפה את רום בריכוז תחום הבריאות והרווחה והסיעוד. תחום מרכזי בחיי הקהילה. ראינו שהתחום מתרחב וכולל גם התייחסות מקיפה לגיל השלישי, מיצוי זכויות מול ביטוח לאומי ועוד. היקף הפעילות שגדל מאד יחייב אותנו להרחיב את הצוות ולהגדיל את אפשרויות הסיוע בכל הנושאים הקשורים לבריאותם ורווחתם של תושבי שריד.

 מודים לרום על שנותיו הרבות בתפקיד המאתגר, ונדע להיפרד ולהוקיר את עבודתו המבורכת, ומאחלים הצלחה לחגית בתפקידה החדש.

לימור בר אילן מחליפה את ליאור צוקר צוות צמ"ד. הצוות שהשלים משימת קליטה לשכונת כדורעף החופים נערך ללוות את הנקלטים ומתחיל בדיונים ראשונים לקראת פתיחת תהליך קליטה חדש. תהליך שיתחיל בחודשים הקרובים לאחר שנחליט על דרך הקליטה ומועדי הקליטה לשכונות הבאות שיפותחו. תודה רבה לליאור על הובלת תהליכי הראיונות לנקלטים ובהצלחה ללימור.

המשתכנים בשכונת כדורעף החופים נפגשו עם חברת "בית בקיבוץ" שמנהלת את תהליכי הפיקוח וליווי השכונה. הוסבר על תכנית פיתוח השכונה, לוחות זמנים ראשוניים וכן כל מה שנדרש לבצע מעתה ועד סיום שלב א'.

בחודש הקרוב תתקיים הגרלה של המגרשים ובהמשך יחתמו הסכמי הקליטה והבניה, נקבל היתרי תשתיות ונקדם תהליך בחירה של קבלנים

נקווה לראות כניסה לעבודות בשטח בסוף החורף לאחר קבלת כל האישורים הנדרשים.

נקווה ששנת הלימודים תתחיל במועדה וילדינו ימשיכו להנות ממערכת חינוך יציבה וחזקה ומצוותים המתמידים בעבודתם החינוכית ומקבלים את התמיכה והגמול הנדרשים לעבותם.

בברכה,

ניר ועוזי

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 29/4/2023

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן