עדכון קורונה 12/9/20 – מהדורה שנייה

תמונה של הנוף בקיבוץ שריד

תושבים יקרים,

קוסטה מרינובסקי הוא החולה המאומת שפרסמנו אודותיו הבוקר.  משפחת מרינובסקי כולה נכנסה לבידוד, ומחכה לתוצאות בדיקת קורונה. המשפחה גילתה אחריות קהילתית והכניסה עצמה לבידוד עוד טרם קבלת התוצאות, ואנו מעריכים זאת מאד.  ע"פ החקירה האפידימיולוגית הפנימית קוסטה לא הסתובב בקיבוץ בימים האחרונים.  שאר בני המשפחה ביצעו בדיקה וממתינים לתוצאות. כל עוד לא מתקבלות תוצאות עבור שאר בני המשפחה, אנשים שנחשפו אליהם אינם מחויבים בבידוד. אנו מאחלים לקוסטה החלמה מהירה.

חדר האוכל: עובד של הענף (איתי) נמצא בבידוד מיום רביעי, עקב חשד לחשיפה לחולה. היום התקבלה התוצאה, ואותה חולה אכן חיובית לקורונה. איתי ביצע בדיקת קורונה היום וממתין לתוצאות. לשם הזהירות, שאר הצוות ביצע בדיקות קורונה באופן וולנטרי ומצפה גם לתשובות.  לפיכך, מחר יעבוד צוות חלופי ומצומצם, שלא היה במגע עם איתי.

פרטים לגבי אופן ההזמנה וההגשה יפורסמו בנפרד על ידי ענף המזון.

אנו מבקשים להזכיר שעפ"י הוראות משרד הבריאות מי שבא במגע פיזי קרוב, שמשמעותו שהייה במרחק הנמוך מ- 2 מטר במשך יותר מ- 15 דקות, עם מי שאומת כנשא של נגיף קורונה נדרש להיכנס לבידוד ולדווח על כך באתר משרד הבריאות במוקד 5400 * או במוקדי קופות החולים ומתבקש לדווח גם לרום הרוש.

כקהילה חזקה נתגייס לסייע לחולים ולמשפחתם לעבור את תקופת ההחלמה. חשוב לנו לשוב ולבקש לשמור ולכבד את פרטיות המשפחות, והפרסום בידיעתם ואישורם.

כמו כן נזכיר כי בנוף הגליל (נצרת עלית) קיים מתחם הבדק וסע. המתחם פועל בימי חמישי 16:00-22:00,  שישי 9:00-14:00,ושבת 16:00-22:00, במתחם השוק העירוני ובו ניתן לעשות בדיקות קורונה ללא הפניה ובהצגת תעודת זהות.

כולנו נדרשים להתמיד ולשמור על שגרת הקורונה:

לעטות מסיכות

לשמור על ריחוק והגיינה

להימנע מהתקהלות.

שמרו על עצמכם.

דוברות צח"י וועד מקומי קיבוץ שריד

השארת תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 19/3/2023

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן