עדכון קורונה 12

לפני העדכונים בנושא הקורונה- אתמול בשעות הצהריים התקבל דיווח מתושב על רכב חשוד שהסתובב בקיבוץ. בבדיקה מהירה עלה כי הרכב ובעליו אינם מחזיקים ברשיון בתוקף וכי אין סיבה טובה להמצאותם בשריד, על אחת כמה וכמה בתקופה כזאת.

הוקפצה כיתת כוננות והרכב נתפס ועוכב עד להגעת ניידות משטרה. שני הנוסעים קיבלו דוחות קורונה על סך של 500 ₪ כל אחד ושוחררו לביתם עם אזהרה והבטחה של המשך טיפול של המשטרה.

משטרת ישראל עמוסה יותר מהרגיל בתקופה הזאת והגנבים יודעים את זה ולכן כמו תמיד, במיוחד עכשיו, אנחנו מבקשים לחדד את נושא שמירת הערנות והדיווח בזמן אמת על אנשים/רכבים חשודים שמסתובבים בשריד.

הנחיות קורונה עדכניות:

מוקדם יותר השבוע החליטה הממשלה על שורת הגבלות חדשות לאזרחים בעקבות מגפת הקורונה ואת עיקרי הדברים הבאנו לכם בהודעות הקודמות שנשלחו ונמשיך להביא גם בהמשך.

חשוב לנו לחדד: יש חובה על חבישת נשמיות/מסכות בין אם כאלו שנקנו בכסף ובין אם מאולתרות, במרחב הציבורי כדוגמת חנויות ומקומות עבודה. ההנחיה חלה גם על הלקוחות וגם על העובדים ואנחנו מבקשים להקפיד בנושא בהתאם להנחיות המדינה ומשרד הבריאות.

בהתאם להנחיות, אנחנו ממשיכים ומבקשים מהציבור להשתמש בשירותי משלוחים ולא להגיע פיזית לחנויות.

הרבה אנשים מהקיבוץ עדיין נוסעים לעבודה מדי יום ונפגשים עם אנשים ממקומות אחרים, וספקים ובעלי עסקים מגיעים בכל יום לשריד. בניגוד למחשבה הרווחת, שריד אינה מרחב אטום וסטרילי ולכן חשוב מאוד להקפיד על כך שבני המשפחה הגרעינית שלנו לא יבואו במגע עם בני משפחות אחרות, שמרו על ילדיכם כשאתם יוצאים מהבית והמנעו ממגע עם משפחות אחרות למען שמירה על בריאותכם ועל בריאות הקהילה כולה.

בידוד בעקבות מגע עם חולה קורונה/אימות מחלה:

אנו מבקשים ממי שנמצא חולה לדווח כדי שנוכל לסייע באיתור נתיב ההדבקה. אותו הבקשה תקפה גם לגבי תושבים שנכנסים לבידוד בעקבות מגע עם חולה קורונה מאומת.  גיבשנו כיוון פעולה המכבד את הפרטיות וכללי הסודיות הרפואית – ומבטיח שמירה על זכויות הפרט לצד בריאות הציבור.

נחשים:

כמו בכל שנה אנחנו מזכירים כי הגענו לעונת האביב, הנחשים מתעוררים ולכן בעת יציאה מהבית לטבע הקרוב אלינו שימו לב לצעדיכם. אם נתקלתם בנחש במרחב של ביתכם ניתן לפנות למוקד המועצה ולהזמין לוכד.  כמובן שעדיף שילדים ונוער לא יסתובבו לבד ברחבי הקיבוץ גם בגלל זה, ומשום שעם הקיץ מגיעות גם פציעות והכשות – ובימים האלה מומלץ שלא להגיע לבתי החולים.

תודות למתנדבים:

בהזדמנות זו אנו רוצים לשוב ולהגיד תודה לצוותי המתנדבים שעושים לילות כימים בסיוע על שמירת הבריאות ולא פחות חשוב על השפיות של כלל תושבי שריד. אנו עדים ליוזמות יפות וחשובות שיוצאות לפועל ומבקשים לחזק את ידי המתנדבים ולשלוח בשם כלל תושבי שריד תודה רבה לכולכם!!!

בברכת שבת שלום ובריאות שלמה לכולם צוותי ההנהלה וצוות צח"י שריד

תגובה אחת

 1. אילון הגב

  השער הדרומי וכן השער עי הלול ניתנים למעבר בקלות וכנל המעבר בכביש הסגור ההולך לשכונת ההרחבה (דרך החורשה)

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 5/5/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן