עדכון קורונה 15.9.20

תמונה של השכונה הצפונית בשריד

שבוע טוב,

הבוקר נודע לנו כי שלוש עובדות בבית הבריאות אותרו כנשאות נגיף קורונה במהלך בדיקה שגרתית. העובדות ללא סימפטומים כרגע וחשות טוב. אחת העובדות היא ג'ואן, אחותה של דונה בר, ומתגוררת בבית משפחת בר. עם קבלת התוצאה היא קיבלה דירה נפרדת לבידוד. אסי, דונה והילדים מבודדים מעתה בביתם, ויבצעו בדיקות קורונה בהקדם. אם ילדי המשפחה יתגלו כחיוביים לנגיף, ישליך הדבר על חבריהם למסגרות החינוך. נכון לעכשיו מסגרות החינוך עובדות כרגיל.

עוד נעדכן כי בשלב זה ידוע על כ- 30  מבודדים בשריד בעקבות חשיפה לחולים מאומתים. המבודדים מתבקשים להודיע לרום הרוש על דבר בידודם על מנת שנוכל לעדכן את הרשויות וכן להציע סיוע בתוך הקיבוץ למבודדים, לרבות קידום של בדיקת קורונה ותוצאות במידת הצורך.

אנו מבקשים להזכיר שעפ"י הוראות משרד הבריאות מי שבא במגע פיזי קרוב, שמשמעותו שהייה במרחק הנמוך מ- 2 מטר במשך יותר מ- 15 דקות, עם מי שאומת כנשא של נגיף קורונה נדרש להיכנס לבידוד ולדווח על כך באתר משרד הבריאות במוקד 5400 * או במוקדי קופות החולים ומתבקש לדווח גם לרום הרוש.

כקהילה חזקה נתגייס לסייע למשפחות לעבור את תקופת ההחלמה. חשוב לנו לשמור ולכבד את פרטיות המשפחות, והפרסום בידיעתם ואישורם.

כולנו נדרשים להתמיד ולשמור על שגרת הקורונה:

* לעטות מסיכות

* לשמור על ריחוק והגיינה

* להימנע מהתקהלות.

שמרו על עצמכם.

דוברות צח"י וההנהלות              

השארת תגובה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 19/3/2023

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן