עדכון קורונה 18.9.20

תמונה של קיבוץ שריד מבט מרחוק

שלום רב,

החל מהיום, יום שישי 18.9.2020 בשעה 14:00, אנו נכנסים לסגר יחד עם כל מדינת ישראל. להלן כמה נקודות שחשוב מאד להדגישן:

 1. נכון להיום בשריד יש תחלואה נרחבת של קורונה:9 חולים מאומתים וכ–28 מבודדים שאינם חולים (אסי וג'קבר נמצאו שליליים והתוצאות של דונה ואדם טרם ההתקבלו).

נתוני תחלואה אלו הינם גבוהים ומדאיגים.

 • אנו עושים מאמצים רבים לבלום את התפשטות המחלה בקיבוץ ולקטועאת שרשראות ההדבקה.אך לא נוכל לעשות זאת בלעדיכם.

אנו מבקשים מכל אחד ואחת מכם להתחשב ולהתנהג באחריות אישית כלפי יתר חברי הקהילה: להימנע מהתקהלות ומהצטופפות, לעטות מסיכה ולשמור על כללי הבידוד המחמירים (למי שנדרש להיות בידוד). מי שלא מתנהג כך פוגע במאמץ של כולנו להוריד את שיעורי התחלואה. רק כך -באחריות אישית וקהילתית – נצליח להתגבר על המשבר המתמשך הזה.

 • הודעות אינפורמטיביות בקשר להפעלת הכלבו וחדר האוכל בתקופת הסגר – נשלחו בנפרד במייל ויועלו גם לאתר האינטרנט. גם הודעה בקשר לבריכה תשלח בנפרד.
 • פעילויות התרבות והפנאי ימשיכו להתקיים גם בסגר, תוך התאמתן למגבלות החלות.
 • מערכות החינוך, הגיל הרך והחינוך החברתי (א-יב), נסגרו לעת עתה, לנוכח החלטות הממשלה ולאור נתוני התחלואה אצלנו. פתיחת מערכת החינוך החברתי תישקל מעת לעת במהלך הסגר תוך כוונה לחזור להפעילה, במתכונת כלשהי, ככל שהמצב יאפשר.
 • מוקד צח"י לכל צרה, בעיה ועניין יהיה זמין 24/7 במספר הבא: 050-8594990.

אנו ערוכים לתת עזרה, מעטפת וסיוע לכל מי שזקוק להם (ובמיוחד למבודדים, לחולים ולכל אחד שזקוק לכך) – אל תהססו להתקשר אלינו.להצטרפות לצוות המתנדבים שלנו נשמח אם תתקשרו לשחר נוגרדי (050-6780437).

 • נזכיר: מי שאומת כנשא של נגיף קורונה או מי שבא במגע עם נשא מאומת, נדרש להיכנס לבידוד ולדווח על כך באתר משרד הבריאות במוקד 5400 * או במוקדי קופות החולים ומתבקש לדווח גם לרום הרוש (050-8594740).

וחשוב מכל, שתהא שנה טובה ומתוקה לכולנו. שמרו על עצמכם.

צוות ההנהלה ודוברות צח"י

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 5/5/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן