עדכון קורונה – 20/7/20

תמונה נוף לכיון קיבוץ יפעת

תושבים יקרים,

נמסרה הודעה מהמועצה האזורית , כי תושבת יפעת שמועסקת במערכות החינוך החברתי נמצאה חיובית לקורונה. התושבת מלמדת בבית הספר של החופש הגדול בבי"ס שגיא וכן בחינוך החברתי של יפעת. בשלב זה כל משתתפי בית הספר של החופש הגדול בשגיא התבקשו להכנס לבידוד מרצון, לפחות עד סיום החקירה האפידמילוגית. מספר ילדים משריד משתתפים במסגרת זו בשגיא, אך אינם משתתפים במסגרת החינוך החברתי שאנו מפעילים בקיץ זה.

באופן טבעי יש קשרים רבים וספונטניים בין ילדי שריד ויפעת. אנו מבקשים מכל משפחה לגלות אחריות אישית, ולברר עם ילדיה אם ומתי נפגשו עם חבריהם. במידה ויש חשד לחשיפה, מומלץ לבצע בידוד מרצון ולהפסיק את המגעים החברתיים, לפחות עד שתתבהר החקירה.

בשלב זה מתבצע איסוף של המידע, ועדיין אין תמונה מלאה של מפת החשיפה. אנו מבקשים להימנע מלהפיץ מידע לא מהימן, ולהתמקד באחריות אישית. ניתן לפנות למשרד הבריאות כדי לקבל הנחיות מדויקות. במידה ונכנסים לבידוד, יש לעדכן את רום הרוש (050-8594740). נמשיך לעדכן כאשר יהיה בידינו מידע מוצק או הנחיות מעשיות.

חשוב שנדע לשמר את החוסן הקהילתי ולהעזר זה בזה. תושבים שחשים שהם זקוקים ליעוץ או סיוע מוזמנים לפנות בכל דרך למנהלת האגודה שמרית (052-5155527) ולמנהל הקהילה ניר (050-8594307). מערך החוסן ממשיך לתמוך ולנטר את הקשיים העולים מהשטח.

שמרו על עצמכם!

דוברות צח"י וועד מקומי

קיבוץ שריד

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 5/5/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן