עדכון קורונה – 27/7/21

שלום רב,

נבקש לעדכן כי ארז חמדי נמצא חיובי לקורונה. יתר בני המשפחה, שי, תמר ואחיו של ארז, נבדקו ונמצאו שליליים. אחיו של ארז נמצאים בבידוד.

נבקש מכל אדם שאינו בעל דרכון ירוק ושהיה במגע עם ארז החל ממוצאי שבת 24.7.2021 להיכנס לבידוד באופן מיידי.

מרכז דקל (כיתות א'-ב') לא נפתח היום וכל הילדים והצוות שהיו בו ביום א' 25.7.2021 נדרשים להיכנס לבידוד.

בידוד של ילד משמעו כי הילד צריך להיות מבודד מכל יתר בני הבית. מי שבא במגע עם הילד המבודד ואינו מחוסן צריך להישאר גם בבידוד. אדם מחוסן שבא במגע עם הילד המבודד אינו חייב בבידוד אך מומלץ שלא יסתובב במקומות ציבוריים, יקפיד על עטיית מסכה וימנע עד כמה שניתן ממפגשים עם הזולת.

המלצה לביצוע בדיקות עוד היום על מנת לקצר את הבידוד: מומלץ ביותר לבצע מיידית בדיקות קורונה, שכן בידוד מלא הוא 14 ימים אך ניתן לקצר את משך הבידוד ל-7 ימים, בכפוף ל-2 בדיקות שליליות לקורונה, בתנאים האלה: בדיקה ראשונה – עם הכניסה לבידוד. בדיקה שנייה – ביום ה-7 לאחר החשיפה. הפער בין הבדיקה הראשונה לשנייה יהיה לפחות  24 שעות.

בדיקות ניתן לבצע בקופ"ח או במתחמי פיקוד העורף לפי הפירוט המופיע בפורטל החירום באינטרנט https://www.oref.org.il/12610-17882-he/Pakar.aspx

על מי שנכנס לבידוד לדווח על כך באתר משרד הבריאות במוקד 5400 * או במוקדי קופות החולים ומתבקש לדווח גם למוקד הדיווח של שריד בקישור: https://forms.gle/zSPQUZ9B1QYGbgvV8

המשך עדכונים והנחיות – יועברו בהמשך היום.

אנו מוסרים לארז בריאות טובה והחלמה מהירה וערוכים לסייע למשפחה ככל הנדרש.

על מנת לקטוע את שרשרת ההדבקה בשריד, אנו מבקשים מכל מי שבא במגע עם אדם שנמצא מאומת לקורונה (גם אם הוא מחוסן), להימנע ככל הניתן ממפגשים עם הזולת, ולהקפיד על עטיית מסכה.

בריאות טובה,

וועד מקומי וצח"י

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 27/11/2023

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן