עצירת שרשרת ההדבקה בשריד – עדכון קורונה 27.7.2021

תמונה של בריכת השחייה בשריד

בהמשך לעדכון שנמסר הבוקר בקשר לארז חמדי, ועל מנת לנסות ולקטוע את שרשרת ההדבקה בשריד, נבקש להקפיד על ביצוע הפעולות הבאות:

 1. מאומתים: כל מי שנמצא מאומת בבדיקת קורונה מתבקש לדווח מיידית לרום הרוש.
 2. אי שליחת אחים של מבודדים למרכזים או לגנים: בידוד של ילד משמעו כי הילד צריך להיות מבודד לחלוטין מכל יתר בני הבית. במידה ומשפחה איננה יכולה או איננה מקפידה על בידוד הרמטי ואחיו של הילד המבודד נמצאים איתו במגע, אזי גם האחים צריכים להישאר בבידוד מלא בביתם ואין לשלוח אותם למרכזים או לגנים עד תום תקופת הבידוד. נבקש להקפיד על כך.
 3. ביצוע בדיקות עוד היום על מנת לקצר את הבידוד: מומלץ ביותר לבצע מיידית בדיקות קורונה, שכן בידוד מלא הוא 14 ימים אך ניתן לקצר את משך הבידוד ל-7 ימים, בכפוף ל-2 בדיקות שליליות לקורונה, בתנאים האלה: בדיקה ראשונה – עם הכניסה לבידוד. בדיקה שנייה – ביום ה-7 לאחר החשיפה. הפער בין הבדיקה הראשונה לשנייה יהיה לפחות  24 שעות. בדיקות ניתן לבצע בקופ"ח או במתחמי פיקוד העורף לפי הפירוט המופיע בפורטל החירום באינטרנט https://www.oref.org.il/12610-17882-he/Pakar.aspx
 4. דיווח על כניסה לבידוד למשרד הבריאות: אחריות הדיווח לגבי מי שנכנס לבידוד, לרבות בקשר לילדים, חלה עליכם. יש לדווח באתר משרד הבריאות במוקד 5400 * או במוקדי קופות החולים. כן הנכם מתבקשים לדווח גם למוקד הדיווח של שריד בקישור: https://forms.gle/zSPQUZ9B1QYGbgvV8
 5. סיוע למבודדים: צוות חוסן שריד זמין למתן עזרה, מעטפת וסיוע לכל משפחה מבודדת הזקוקה להם – אל תהססו להתקשר(רחלי 052-5644034). גם מוקד צח"י שריד יהיה זמין כרגיל 24/7 לכל מקרה חירום במספר הבא: 050-8594990.

אנו מבקשים מכל מי שבא במגע עם אדם שנמצא מאומת לקורונה (גם אם הוא מחוסן), להימנע ככל הניתן ממפגשים עם הזולת, ולהקפיד על עטיית מסכה.

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 18/2/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן