עדכון לחברים – הפעלת השיוך החוזי

לחברים שלום,

הפעלת השיוך החוזי

בהמשך להחלטת הקיבוץ בדבר מתן אפשרות ליורשים או חברים בחופשה להשכיר את דירתם, כשלב ראשון בשיוך החוזי, הוחלט שתאריך 16/7/2023 הוא היום הקובע להפעלת ההסדר. המשמעות היא שהשכרת הדירות {במידה ולא יחולו שינויים}הינה עד שלוש שנים ותסתיים ב – 15/7/2026 . או בעת שיוך קנייני הארוך מבינם.

ישנן עדיין מספר קטן של חברים או יורשים שהנכס שלהם לא התפנה ובהתאם לתקנון השיוך, יש לנו מספר חודשים על מנת להעבירם לדירה אחרת.

חשוב להבהיר שקיבלנו החלטה על הסכם השכרות משולש שכבר החל לפעול ויש להקפיד, על כל סעיפיו. כל משפחה העומדת לפני השכרת דירה, נדרשת לבדוק גם עם אגודת המתיישבים לגבי שילוב ילדים במערכת החינוך.

משפחות הנדרשות לאחד שתי דירות לנכס אחד, יפנו לשולי לקבלת הנחיות ביצוע. ידרשו לחתום על "טופס טיולים" המבטיח שכל הגורמים הקשורים לדיור בשריד מעודכנים ויש הקפדה על ביטוח הקבלן והחזרת המצב לקדמותו לאחר השיפוץ.

במידה והשיפוץ חורג מגבולות הדירה יש לפנות לועדת תכנון ולהציג את תכנית השיפוץ לאישור.

מרבית החברים כבר חתמו על השיוך החוזי וביצעו את תשלום מס השבח. עדיין נותרו חברים המעוניינים לחתום על ההסכם ואנו נערכים ליום חתימה בראשית ספטמבר.

אנו ממשיכים לקדם את התב"ע והכנת התיק למנהל. נקווה שגם בגזרה זו נראה התקדמות בקיץ וחברים יוכלו לקבל אישורי בניה בכל הקיבוץ.

בברכה

ניר רושקין

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 29/4/2023

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן