עדכונים לחברי האגש"ח

לחברים שלום,

להלן מספר עדכונים חשובים:

תב"ע של קבוץ שריד  – בשעה טובה ולאחר עבודה מאומצת הופקדה התב"ע החדשה של קבוץ שריד. על פי הנוהלים לאחר אישור התב"ע על ידי רשויות התכנון היא מופקדת לחודשיים לצורך מתן אפשרות להתנגדויות.

במהלך החודשיים הללו יש להביא לידיעת הציבור על הפקדת התב"ע וזאת על ידי פרסום בעיתונים וכן על לוחות המודעות ביישוב.

תלינו את ההודעה על הפקדת התב"ע בלוחות המודעות בחד"א ובכלבו וכן על דלת הכניסה לבית המשרדים. היום יפורסם הנושא בעיתונים הנדרשים.

על ההודעה שפירסמנו תוכלו למצוא מידע כיצד ניתן להגיע לתוכנית עצמה, כמו כן בפינה השמאלית של התב"ע נמצא ברקוד המפנה לתוכנית עצמה.

אני מקווה שלא יהיו התנגדויות והתוכנית תאושר מיד עם תום 60 יום שהוקצו להפקדתה.

אישור התבע יאפשר לקבוץ שריד להתקדם עם שיוך הדירות וזאת בהתאם להחלטות הפנימיות של הקבוץ.

תקלות תקשורת  – בימים האחרונים חווינו תקלות תקשורת רבות. אנו מודעים לבעיות ועוגמת הנפש שנוצרת כתוצאה מניתוקים אלו ולכן לא הפסקנו לרגע לנסות ולתקן את מקור התקלה.

הסתבר לנו שמקור התקלה היא בעיית חשמל בחדר תקשורת (הפסקת אספקת חשמל לארון התקשורת). במהלך הימים האחרונים חיפשנו אחר התקלה כאשר כל פעם שהצלחנו להחזיר את המערכות לעבודה היה לנו ברור כי טרם פתרנו את הבעיה.

לאחר מאמצים רבים אנו מאמינים כי מצאנו את מקור התקלה שגרמה לניתוקים בימים האחרונים. אין הדבר אומר שחס ושלום לא יכולות להיות תקלות אחרות אך אנו מקווים ומאמינים שהפעם הבעיה תוקנה.

תשלום היטלי ביוב למועצה – המועצה גובה מתושביה הבונים בית חדש או מרחיבים את ביתם היטל ביוב המחולק ל 3 מרכיבים : ביב ציבורי, הולכה ותשלום למט"ש (מרכז טיהור שפכים).

ביישובים בהם המועצה היא האחראית על כל מערכת הביוב אז היא גובה תשלום על כל המרכיבים אולם בקיבוצים בהם הקבוץ הוא זה שמפעיל ומתחזק את מערכת הביוב הפנימית אין למועצה סיבה לגבות תשלום בגין רכיב הביב הציבורי.

לפני כשנה הופתענו לגלות כי עבור מספר חברים שבנו בית בשריד דרשה המועצה תשלום עבור שלושת המרכיבים כאשר להבנתנו לא הייתה זו זכותה של המועצה לגבות תשלום עבור הביב הציבורי בשריד.

כתוצאה מכך יצאנו למאבק משפטי והגשנו עתירה מינהלית כנגד המועצה. בסופו של דיון משפטי המועצה ויתרה על התשלום של הביב הציבורי ואנו ויתרנו על העתירה. חברים נוספים אשר בנו בשריד והמועצה דרשה תשלום זה פנו למועצה וקיבלו החזר על תשלום רכיב הביב הציבורי.

אני מבקש מכלל החברים הבונים שיהיו ערניים לגבי נושא זה ולא ישלמו למועצה בגין רכיב הביב הציבורי. חברים שבנו או בונים בשריד וקיבלו כבר שובר היטל ביוב לתשלום ואשר אינם בטוחים לגבי התשלום יכולים לפנות אליי לצורך התייעצות על מנת לא לשלם תשלום מיותר.

בברכה,

עוזי פלגי

השארת תגובה

טלפונים

לוח וידאו

ע. שירות

קלפי

חירום

ס. רכב

דרושים

טפסים

צוותים

  רישום גשם

  מדידה אחרונה 5/5/2024

  מ״מ גשם ביממה האחרונה
  סה״כ מ״מ גשם העונה
  גלילה לראש העמוד
  X
  דילוג לתוכן